menu
person

АКУШЕРСЬКО-ГІНЕКОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ

У комунальному некомерційному підприємстві «Добровеличківська лікарня» надається амбулаторно та стаціонарно увесь спектр медичних послуг жіночому населенню. 

Прийом жінок лікарями-акушер-гінекологами проводиться усіх без винятку, з будь-якого населеного пункту, як за направленнями сімейних лікарів, терапевтів та інших так і при відсутності  направлення.  

Спеціалізована медична допомога другого рівня надається 5 лікарями-акушер-гінекологами, двоє  з яких мають  вищу кваліфікаційну категорію та двоє першу кваліфікаційну категорію.

Акушерсько-гінекологічна служба представлена  жіночою консультацією, гінекологічним відділенням та пологовим відділенням з ліжками, для госпіталізації осіб з патологією вагітності. У закладі забезпечено надання повного обсягу кваліфікованої медичної допомоги щодо ведення вагітності в амбулаторних умовах та надання допомоги при пологах.

У центрі планування сім’ї жіночої консультації кожна жінка має можливість спланувати свою вагітність, попередньо пройти цитологічне обстеження, обстеження на ТОРЧ-інфекції, забезпечено раннє виявлення онкопатології, а також проведення лікування різних форм безпліддя (трубного, ендокринного та ін.).

Досвідченим лікарем акушер-гінекологом забезпечено проведення ультразвукової діагностики  при плануванні вагітності, під час вагітності, перинатальної діагностики та УЗД пацієнтів з метою раннього виявлення гінекологічної патології.

У жіночій консультації поліклінічного відділення проводиться: кольпоскопія, конізація і діатермокоагуляція шийки матки, лікування іншої патології шийки матки, регуляція менструального циклу.

У гінекологічному відділенні лікарні є можливість проведення високотехнологічних малоінвазивних методів діагностики та лікування; проводиться консервативне та оперативне лікування гінекологічних захворювань: гострих та хронічних запальних хвороб жіночих статевих органів; лейоміоми шляхом проведення міоектомії, видалення вузлів зі збереженням дітородної функції; ендометріоза та проведення радикальних втручань.

Виконується повний об’єм порожнинних та вагінальних операцій, в тому числі пластичні та косметичні операції на вагіні та вульві; лапароскопічні  операції на придатках (видалення кіст, лікування безпліддя (трубний фактор), стерилізація). Лікарем-акушер-гінекологом вищої кваліфікаційної категорії проводиться  гістероскопія – огляд порожнини та стінок матки, прицільна поліектомія. 

У пологовому відділенні КНП «Добровеличківська лікарня» надаються всі види акушерської допомоги при пологах:

пологи без болі,

кесарів розтин,

оперативне косметичне лікування застарілих рубців.

У відділенні наявні пологові зали для партнерських пологів та  комфортні палати для сумісного перебування матері та дитини.

СПЕЦІАЛІСТИ: