menu
person

Акушерсько-гінекологічне відділення
 

Акушерсько-гінекологічне відділення включає в себе гінекологічне відділення на 16 стаціонарних ліжок та пологове відділення на 16 стаціонарних ліжок,
з яких 9 ліжок патології вагітних та 7 пологових ліжок.
В відділені надається допомога при пологах (кількість яких за останні роки збільшилась), при яких можуть застосовуватись різні види знеболювання (на відміну від більшості лікарень).

В відділенні проводиться консервативне та оперативне лікування гінекологічних хворих з приводу:

  • запалювальних хвороб жіночих статевих органів,
  • фівброміоми матки,
  • кіст яєчників,
  • хірургічної стерилізації.

Оперативні втручання проводяться на новому лапароскопічному обладнанні.

Персонал відділення:

Районний акушер-гінеколог - Рябовол Тетяна Яківна, лікар вищої кваліфікаційної категорії. 1980 року закінчила Чернівецький державний медичний інститут. З 1981 року працює в Добровеличківській ЦРЛ.

Лікар-неонатолог - Романенко Галина Григорівна, лікар вищої кваліфікаційної категорії. 1981 року закінчила Ленінградський державний медичний інститут. З 1982 року працює в Добровеличківській ЦРЛ.

Лікар акушер-гінеколог - Юркова Діана Валеріївна. 2008 року закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю "лікувальна справа". З 2008 року по 2011 рік проходила інтернатуру на базі Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова за спеціальністю "акушерство і гінекологія". З 17.12.2012 року працює в Добровеличківській ЦРЛ.

Лікар акушер-гінеколог Бичкова Оксана Леонідівна, лікар І кваліфікаційної категорії. 2001 року закінчила Луганський державний медичний університет за спеціальністю "лікувальна справа". З 2001 року по 2003 рік проходила інтернатуру на базі Стаханівського пологового будинку за спеціальністю "акушерство та гінекологія". З 02.03.2015 року працює в Добровеличківській ЦРЛ.

Лікар акушер-гінеколог - Зіненко Вероніка Вілїївна, лікар вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила  Дніпропетровський медичний інститут в 1992 році. З 2016 року працює в Добровеличківській ЦРЛ.

Колектив акушерсько-гінекологічного відділення складається з 4 акушерок, 4 дитячих сестер медичних, 4 сестер медичних гінекологічного відділення та 10 молодших медичних сестер.

Відділення оснащене сучасним медичним обладнанням.
 
В пологовому відділенні функціонує:
  • кувез,
  • стаціонарний так портативний фетальні монітори,
  • кисневий концентратор,
  • білітест,
  • лампа для проведення фототерапії новонародженим,
  • дозатор для проведення внутрішньо-венного введення ліків.
У пологовому відділенні функціонують сімейні пологові палати та палати сумісного перебування матері та дитини. Пологи проводяться лікарем акушер-гінекологом та лікарем-неонатологом, у разі потреби залучається лікар-анестезіолог.