menu
person

ВІДДІЛЕННЯ АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ ТА ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ

Ліжковий фонд відділення анестезіології та інтенсивної терапії складає 5 стаціонарних ліжок, які забезпечені централізованим постачанням кисню від кисневої станції, кардіомоніторами, моніторами пацієнта, апаратами ШВЛ, шприцевими дозаторами електрокардіографами, дефібриляторами, електровідсмоктувачами, інфузоматами, наборами для проведення інтубації трахеї та пункції і катетеризації магістральних та центральних судин та ін. медичним обладнанням. Палати оснащені функціональними ліжками.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії забезпечується  відновлення і стабілізація діяльності життєво-важливих функцій організму, постійний моніторинг, профілактика та лікування ускладнень.

Відділення забезпечує надання допомоги пацієнтам з наступною патологією:

гострі порушення мозкового кровообігу за геморагічним та тромбо-ішемічним типами;
важкі черепно-мозкові травми;
кататравми;
політравми;
отруєння чадним газом;
вторинні отогенні менінгіти;
набряк легень, інфаркт міокарду, ТЕЛА в післяопераційному періоді;
стан після утоплення, загального переохолодження, ураження струмом;
септичні стани, які потребують інтенсивної терапії після оперативних втручань;
шокові стани;
важкий панкреатит з поліорганною дисфункцією;
післяопераційні стани;
правець.

У відділенні анестезіології та інтенсивної терапії працює 4 лікарі-анестезіологи, 2 сестри медичні анестезистки, 4 чергові сестри медичні, молодший медичний персонал.

Також лікарі забезпечують проведення ургентних і планових оперативних втручань у хірургічнному відділенні з ліжками для травматології, у пологовому та гінекологічних відділеннях.

У відділенні надається цілодобова невідкладна допомога. На лікування у відділенні анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії потрапляють найважчі хворі, які потребують невідкладних реанімаційних втручань і постійного медичного контролю, це піцєнти як нашого району так і сусідніх. 

При проведенні знеболень головним завданням є безпечність пацієнта з точки зору анестезії під час операцій та болючих досліджень і маніпуляцій.

Анестезіолог під час операції ретельно слідкує за станом основних життєвих функцій: станом свідомості, тобто глибиною медикаментозного виключення свідомості, параметрами штучного дихання, станом кровотоку та вчасно корегує їх при необхідності.

У відділенні лікарі-анестезіологи виконують усі сучасні види знеболення при оперативних втручаннях, крім тих що потребують проведення штучного кровообігу, а саме:

тотальна внутрішньовенна анестезія з та без штучної вентиляції легень;
комбінована анестезія;
субарахноідальна анестезія;
епідуральна анестезія та післяопераційне епідуральне знеболення;
регіонарні методи анестезії (блокада плечового сплетіння, і.т.д.);
знеболення пологів методом епідуральної анестезії.

Персонал систематично підвищує свій професійний рівень на тематичних курсах і курсах підвищення кваліфікації, вивчає сучасну медичну літературу; відвідує науково-практичні конференції, з’їзди, симпозіуми, широко впроваджуючи в повсякденну роботу досягнення сучасної медицини.

СПЕЦІАЛІСТИ: