menu
person

ПОЛІКЛІНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ


Відділення консультативної поліклініки надає висококваліфіковану допомогу хворим для встановлення і уточнення діагнозу, вирішує питання про подальше лікування.

У поліклініці працюють досвідчені, кваліфіковані лікарі, які мають першу та вищу кваліфікаційну категорію:

терапевт
ендокринолог
акушер-гінеколог
отоларинголог
хірург
травматолог
невропатолог
офтальмолог
уролог
психіатр
нарколог
дерматолог
інфекціоніст

Медичний заклад надає можливість пройти наступні медичні огляди:

для отримання особистої медичної книжки;
для отримання сертифікату на право користування вогнепальною зброєю;
для отримання довідки медичного огляду водія;
огляд осіб при влаштуванні на роботу (попередній) та періодичний для працівників зайнятих у шкідливих умовах праці, тощо.

Для зручності проходження медичних оглядів, кожен має можливість отримати маршрут проходження  медичної комісії.

Широкий спектр медичних послуг жіночої консультації дозволяє отримати повну та якісну допомогу в області, гінекології, акушерства, з питань планування сім’ї, лікування акушерсько-гінекологічної патології, діагностики та уточнення діагнозу. 

Визначити стан здоров’я пацієнта і вибрати найбільш ефективний метод лікування, допомагає клініко-діагностична лабораторія закладу.

Лабораторних дослідження:

Загальний аналіз крові (більше 10 параметрів);
коагулограма, МНО;
біохімічний аналіз (сечовина, холестерин, креатинін, білірубін, загальний, прямий, непрямий, глюкоза, заг. білок, АLТ, АSТ, панель електролітів);
дослідження сечі та калу за різними методами.
група крові та резус;
загальний аналіз мокротиння;
при захворюваннях ШКТ (хелікобактерії, паразитологія);
мікроскопічне дослідження.

Додаткове лабораторне обстеження пацієнти можуть отримати в медичній лабораторії «Сінево», яка розташована на території лікарні. 

Денний стаціонар поліклініки надає висококваліфіковану медичну допомогу хворим, що не потребують цілодобового медичного нагляду. Обсяг лікувально-діагностичних заходів відповідає стаціонарному. Окрім медикаментозних методів лікування застосовується масаж, фізіотерапевтичні процедури, ЛФК, кабінети яких входять до структури поліклініки. 

Лікарі хірургічного профілю здійснюють повний комплекс обстеження хірургічних хворих на догоспітальному етапі, із залученням всіх діагностичних підрозділів лікарні (лабораторія, УЗД, рентген-кабінет, ФГДС, колоноскопія, КТ, ректороманоскопія), проводиться лікування як консервативними так і оперативними методами, хворих що не потребують госпіталізації.

СПЕЦІАЛІСТИ: