15:48 Міжнародний день медичної сестри. | |
З нагоди Міжнародного дня медичної сестри 10 травня 2024 року директор КНП «Добровеличіквська лікарня» Андрій Юрков, заступник директор з лікувальної роботи Наталія Пацюк, голова профспілкового комітету Марина Дем’янова та головна сестра медична Ірина Шевченко привітали сестер медичних закладу з їх професійним святом та вручили відзнаки за сумлінну працю, професійну майстерність та досягнуті високі результати в роботі. Почесними Грамотами департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної військової адміністрації нагороджено сестру медичну стаціонару терапевтичного відділення Людмилу Матвієнко, сестру медичну стаціонару педіатричного відділення Наталію Цюпу, сестру медичну з масажу Наталію Шурдук; Почесною Грамотою Новоукраїнської військової адміністрації нагороджено сестру медичну операційну Тетяну Шевель; Почесною Грамотою Добровеличківської селищної ради нагороджено рентгенлаборанта Євгена Мороза, сестру медичну з лікувального фізкультури Євгенію Павлик; Грамотами Асоціації медичних сестер Кіровоградської області нагороджено брата медичного з масажу Олександра Стоянова, сестру медичну анестезистку Катерину Тринько та сестру медичну поліклінічного відділення Олександру Мельник. | |
|
Всього коментарів: 0 | |